Pomoc i informacje

Na naszych stronach prezentujemy rzeczoznawców podzielonych według branż oraz województw Polski

  • Tylko w naszym serwisie możesz złożyć zlecenie na wykonanie wyceny, ekspertyzy, analizy, opinii...
  • Tylko w naszym serwisie znajdziesz odpowiednią firmę, która doradzi, pomoże w wycenie firmy, majątku, domu, samochodu, wykona analizy ekonomiczne i finansowe, biznes plan, pomoże w realizacji inwestycji...
  • Jeżeli jesteś rzeczoznawcą to oferujemy doskonałe miejsce reklamy Twojej firmy i usług, które wykonujesz.
  • Jeżeli jesteś rzeczoznawcą to możesz tutaj wymienić się informacjami z innymi Kolegami z Twojej branży.

Jedną z najczęstszych wad internetu jest to, że trudno jest znaleźć tego, czego akurat się szuka. Wprowadzając serwis www.rzeczoznawcy.pl liczymy na rozwiązanie tego problemu dla osób i firm szukających RZECZOZNAWCÓW różnych branż i specjalności. Sama nazwa „Rzeczoznawcy” jest łatwa w zapamiętaniu, dobrze się kojarzy i podkreśla wyjątkowy charakter tej grupy zawodowej. Serwis ten oprócz formy informacyjno – reklamowej, jest bazą różnych użytecznych informacji a rzeczoznawcom pomoże w kontaktach zawodowych. Mamy w ten sposób szansę stać się grupą zawodową znaną również z internetu, którego wielkość docenimy w okresie najbliższych 2-3 lat. Nie powinno zatem brakować tam naszej grupy zawodowej już dzisiaj. W gospodarce wolnorynkowej ten kto „prześpi” nadążającą się okazję jeszcze jednej formy rozwijania i zarabiania, może stracić życiową szansę. Będziemy o serwisie informować w ogólnopolskiej prasie, ale również w formie ulotek instytucje które najczęściej korzystają z usług rzeczoznawców.

O tym jakie dane i informacje mają być umieszczone w bazie danych „rzeczoznawcy.pl” decyduje Rzeczoznawca, mając możliwość redagowania i poprawiania tych danych w dowolnym momencie czasowym.

Liczymy na życzliwe uwagi i propozycje, bo powinien to być serwis przyjazny Rzeczoznawcom, Klientom i wszystkim Zainteresowanym.

Wyszukiwarka Rzeczoznawców
mapa zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie dolnośląskie łódzkie lubelskie świętokrzyskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie
Branża:

Województwo:

Miasto: